Alfa nerezový kastrol 4,2l průměr 26 cm
Kód: A1024Související produkty
Detailní popis produktu
- Velkorysý prostor: Průměr 26 cm umožňuje pohodlně vyskládat několik plátků masa (např. hovězí plátky nebo kotlety) vedle sebe, což zajišťuje jejich rovnoměrnou tepelnou úpravu.
- Extra silné sendvičové dno: Navrženo pro okamžitý přenos tepla, což šetří čas a energii na všech typech sporáků včetně indukce.
- Z plotny rovnou do trouby: Díky celonerezovému provedení a masivním úchytům můžete v kastrolu maso orestovat a následně ho dát bez přendávání pomalu péct do trouby.
- Mechanická odolnost: Prvotřídní nerezová ocel 18/10 je odolná proti poškrábání a imunní vůči pachům, takže nádobí zůstává jako nové i po letech používání.
- Ergonomie: Široké masivní úchyty bez ostrých hran zajišťují bezpečný úchop i při manipulaci s plným kastrole v kuchyňských chňapkách.
- Objem: 4,2 l
- Průměr: 26 cm
- Výška: 8 cm
- Materiál: Vysoce kvalitní nerezová ocel Cr-Ni 18/10
- Povrchová úprava: Atraktivní vysoce leštěný povrch
- Příslušenství: Nerezová poklice, která perfektně přiléhá a drží teplo i aroma uvnitř
- Mytí v myčce: Kastrol je navržen pro snadnou údržbu a je plně vhodný do myčky nádobí.
- Povrch je odolný vůči potravinovým kyselinám, což zaručuje hygienickou nezávadnost v domácím i profi provozu.
- Odolnost vůči nízkým teplotám umožňuje i bezpečné zamrazení potravin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové hrnce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607010244 |
| Objem: | 4,2 l |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
| Průměr: | 26 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Materiál: | Cr.Ni 18/10 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
„Značka Korkmaz patří k absolutní světové špičce ve výrobě nerezového nádobí a kuchyňských spotřebičů. Od svého založení v roce 1972 sází na spojení precizního tureckého řemesla a nejmodernějších technologií. V naší nabídce doplňuje Korkmaz robustní litinu Lava o elegantní a vysoce funkční nerezovou ocel Cr-Ni 18/10. Produkty Korkmaz jsou navrženy tak, aby šetřily energii, čas i vaše zdraví – díky akutermickým dnům s vysokou tepelnou vodivostí a ergonomickému designu. Je to nádobí, které v kuchyni nejen skvěle vypadá, ale především vydrží sloužit celým generacím.“
„Jsme hrdým partnerem a přímým dovozcem značky Korkmaz do České republiky již od roku 2010.“
| Výrobní společnost : | Korkmaz |
|---|---|
| Adresa : | Sídlo (Turecko): Adresa: Emek Mah. Ordu Cad. No:30, 34785 Sancaktepe, Istanbul, Turecko Telefon: +90 216 444 01 47 |
| E-mail : | info@korkmaz.com.tr |
| Zástupce výrobce v EU : | SAVORY Trade s.r.o. (Kouzla kuchyně) |
| Adresa zástupce v EU : | Bohušov 50 7399 Bohušov tel: +420 553 810 800 |
| E-mail zástupce v EU : | info@korkmaz.cz |
