Korkmaz

Společnost Korkmaz pochází z Turecka a vyrábí nerezové kuchyňské nádobí a elektrické spotřebiče již od roku 1972.

Po celou dobu své působnosti sleduje moderní trendy, pro výrobu a zlepšení produkční kapacity používá nejmodernějších technologií.
Všechny výrobky značky Korkmaz navrhují špičkoví designeři tak, aby splňovaly veškeré mezinárodní normy pro kvalitu a bezpečnost. Samozřejmostí je také atraktivní design a pohodlné používání kuchyňského nádobí.
V každé fázi výroby, od návrhu, přes výběr surovin až po samotné balení hotového výrobku se celý proces kontroluje tak, aby vše probíhalo v souladu s mezinárodními standardy. 
Za dobu působení si společnost vybudovala silné postavení na tureckém i mezinárodním trhu, v současné době vyváží své výrobky do 85 zemí na třech kontinentech. Na českém trhu prodáváme produkty KORKMAZ od roku 2010 a jejich obliba neustále roste díky svému kvalitnímu provedení a užitnou hodnotou.

V posledních letech kuchyňské nádobí KORKMAZ dostalo několik prestižních světových ocenění za design.  

NOVINKY

V loňském roce jsme osvěžili sortiment více než 60 novinkami značky KORKMAZ.

Korkmaz je značkou pro náročné zákazníky

Nová řada výrobků PROLINE spojuje vysoké nároky na kvalitu a odolnost, kterou vyžadují profesionální kuchaři a zároveň klade důraz na design výrobků. Mezi produktovou řadou PROLINE naleznete vysoké pánve a velkoobjemové rendlíky, které se téměř výhradně používají v profesionální kuchyni. Zakoupením těchto výrobků se Vám v kuchyni otevírají nové možnosti přípravy pokrmů.

 
Korkmaz-profesionalove