Korkmaz

Společnost Korkmaz pochází z Turecka a vyrábí nerezové kuchyňské nádobí a elektrické spotřebiče již od roku 1972.

Po celou dobu své působnosti sleduje moderní trendy, pro výrobu a zlepšení produkční kapacity používá nejmodernějších technologií.
Všechny výrobky značky Korkmaz navrhují špičkoví designeři tak, aby splňovaly veškeré mezinárodní normy pro kvalitu a bezpečnost. Samozřejmostí je také atraktivní design a pohodlné používání kuchyňského nádobí.
V každé fázi výroby, od návrhu, přes výběr surovin až po samotné balení hotového výrobku se celý proces kontroluje tak, aby vše probíhalo v souladu s mezinárodními standardy. 
Za dobu působení si společnost vybudovala silné postavení na tureckém i mezinárodním trhu, v současné době vyváží své výrobky do 85 zemí na třech kontinentech. Na českém trhu prodáváme produkty KORKMAZ od roku 2010 a jejich obliba neustále roste díky svému kvalitnímu provedení a užitnou hodnotou.

V posledních letech kuchyňské nádobí KORKMAZ dostalo několik prestižních světových ocenění za design.  

NOVINKY

V loňském roce jsme osvěžili sortiment více než 60 novinkami značky KORKMAZ.

Korkmaz je značkou pro náročné zákazníky

Nová řada výrobků PROLINE spojuje vysoké nároky na kvalitu a odolnost, kterou vyžadují profesionální kuchaři a zároveň klade důraz na design výrobků. Mezi produktovou řadou PROLINE naleznete vysoké pánve a velkoobjemové rendlíky, které se téměř výhradně používají v profesionální kuchyni. Zakoupením těchto výrobků se Vám v kuchyni otevírají nové možnosti přípravy pokrmů.

 
Korkmaz-profesionalove

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení