LAVA - LITINOVÉ NÁDOBÍ

Kouzlo litinového nádobí dobře znaly již naše babičky. Dnes zažívají nový návrat oblíbenosti, a to jak v profesionální gastronomii, tak i v domácnostech. 

Litinové nádobí LAVA vyniká zejména těmito vlastnostmi: Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten včetně indukce Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot – nepřipaluje se Dá se využít i k zapékání v troubě Odolný vnitřní a vnější smalt zaručuje jednoduché ruční mytí, mytí v myčce se nedoporučuje z důvodu zhoršení jasu barev. Krásné barevné provedení.

Litinové nádobí má řadu vlastností, z čehož ceněné je především výborné vedení tepla a zároveň zachování tvarové stálosti ve vysoké teplotě. Z toho důvodu se litina využívá i pro výrobu krbových roštů a grilovacích plotýnek. Své uplatnění si našla i při výrobě nádobí, které se dá použít jak na ohřevu, tak v troubě. 

Cílem LAVA je spojení špičkové technologie a více než čtyřicetiletých zkušeností ve výrobě litinového nádobí. 

Hlavním předmětem činnosti LAVA je výroba vysoce kvalitního nádobí - litinové a smaltovanéhrnce, pánve, grilovací pánve, wok, litinové plotýnky a grily. 
Výroba litinového nádobí LAVA probíhá v 6000 m2 areálu továrny s 15,000 m2 otevřeného prostoru v tureckém městě Eskişehir průmyslové zóně; výroba s certifikací ISO9001. 
Vysoce moderní a flexibilní zařízení zajišťuje nejvyšší kvalitu a výrobní kapacitu se značnouflexibilitou.  
LAVA svým zákazníkům poskytuje kvalitní výrobky, které dlouho a spolehlivě slouží a jsou ozdobou každé kuchyně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení