Šlehací mísa 2,5 l
Kód: K030001200Detailní popis produktu
- objem 2,5l, průměr 20 cm, výška 14 cm
- vynikající k odměřování a mixování sypkých hmot a tekutin
- barevné provedení - transparentní
- protiskluzová úprava dna, atraktivní design
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8720573184038 |
| Objem: | 2500 ml |
| Váha: | 170 g |
| Průměr: | 20 cm |
| Výška: | 14 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Koopman International je globální gigant v oblasti velkoobchodu, založený v roce 1937 v Amsterdamu. Nejde o výrobce jedné věci, ale o neuvěřitelně široký „vesmír“ zboží – od kuchyňských potřeb přes zahradní nábytek až po hračky a dekorace.
Co je pro Koopman typické:
- Obrovský výběr: Mají portfolio přes 30 000 položek. V e-shopu Kouzla Kuchyně nabízíme praktické vychytávky do domácnosti, grilovací potřeby nebo sezónní dekorace.
- Vlastní značky: Koopman zastřešuje populární brandy jako Excellent Houseware (kuchyně), Kinzo (nářadí/zahrada) nebo ProGarden.
- Důraz na certifikaci: Jako nizozemská firma si velmi hlídají bezpečnost a etiku výroby (certifikáty BSCI, IFS atd.).
| Výrobní společnost : | Koopman |
|---|---|
| Adresa : | Sídlo (Nizozemsko): Adresa: Distelweg 88, 1031 HH Amsterdam, Nizozemsko Telefon: +31 20 494 7777 |
| E-mail : | info@koopmanint.com |
