Twisty - obracečka
Kód: A531Detailní popis produktu
Řada kuchyňského nářadí Twisty je vyrobena z prvotřídní nerezové oceli, která je odolná proti korozi, hygienická, nechytá pachy ani chutě a má dlouhou životnost. Náčiní je opatřeno očkem pro možnost zavěšení, je vhodné do myčky na nádobí. Praktická obracečka má pracovní zakončení ze žáruvzdorného nylonu, který je odolný proti vysokým teplotám. Vyznačuje se jednoduchým, elegantním designem, ergonomická rukojeť padne do ruky a dobře se s ní manipuluje. Jednotlivé produkty z této série je tak možné nakombinovat podle vlastní potřeby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607005318 |
| Barva: | Nerezová |
| Hmotnost: | 0,1 kg |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | - |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
„Značka Korkmaz patří k absolutní světové špičce ve výrobě nerezového nádobí a kuchyňských spotřebičů. Od svého založení v roce 1972 sází na spojení precizního tureckého řemesla a nejmodernějších technologií. V naší nabídce doplňuje Korkmaz robustní litinu Lava o elegantní a vysoce funkční nerezovou ocel Cr-Ni 18/10. Produkty Korkmaz jsou navrženy tak, aby šetřily energii, čas i vaše zdraví – díky akutermickým dnům s vysokou tepelnou vodivostí a ergonomickému designu. Je to nádobí, které v kuchyni nejen skvěle vypadá, ale především vydrží sloužit celým generacím.“
„Jsme hrdým partnerem a přímým dovozcem značky Korkmaz do České republiky již od roku 2010.“
| Výrobní společnost : | Korkmaz |
|---|---|
| Adresa : | Sídlo (Turecko): Adresa: Emek Mah. Ordu Cad. No:30, 34785 Sancaktepe, Istanbul, Turecko Telefon: +90 216 444 01 47 |
| E-mail : | info@korkmaz.com.tr |
| Zástupce výrobce v EU : | SAVORY Trade s.r.o. (Kouzla kuchyně) |
| Adresa zástupce v EU : | Bohušov 50 7399 Bohušov tel: +420 553 810 800 |
| E-mail zástupce v EU : | info@korkmaz.cz |
