Velkoobchod

V současné době již velkoobchodně dodáváme kuchyňské potřeby značek KORKMAZ, LAVA METAL a BRANQ do více než 200 maloobchodních prodejen a e-shopů v České a Slovenské republiceDobře víme, že "uložením zboží do regálu" prodej nekončí, proto našim partnerům poskytujeme profesionální služby nejen při dodání zboží, ale také odbornou podporu prodeje. Našim velkoobchodním partnerům poskytujeme tyto služby:

Cenová politika a ochrana skladových zásob - jelikož jsme výhradním dovozcem značky LAVA METAL pro Českou a Slovenskou republiku, nastavili jsme stabilní cenovou politku tak, aby byla ochráněna investice do skladových zásob. Ceny produktů, které uvádíme na našem webu platí jako doporučené a většina našich obchodních partnerů je také dodržuje, čímž nedochází k cenové válce a devalvaci skladových zásob. 

ON-LINE objednávkový systém - všichni naši velkoobchodní partneři mají přístup do systému, kde si můžou on-line objednat zboží pro svou prodejnu.

Minimální odběr - ani pro velkoobchodní partnery není stanoven minimální odběr zboží. Garantujeme tedy dodání jakéhokoli množství a typů produktů. V závislosti na požadavku zákazníka a typu zboží kombinujeme i barevnou škálu objednaných produktů.

Doprava zdarma - dopravu účtujeme pouze v případě, že celkový jednotlivý odběr nedosáhne částky 3000,-Kč bez DPH, popřípadě ekvivalent EUR.

Dodání zásilky - v naprosté většině případů je zásilka dopravena do druhého pracovního dne, pokud není objednávka sjednána jinak. Pokud by měla nastat prodleva s doručením zásilky, zákazníka o této skutečnosti okamžitě informujeme. Přepravu zásilek zajišťujeme vlastní dopravou, popřípadě spediční společností.

Dropshipping  - tuto službu poskytujeme eshopům, které nemají prostor pro skladování a zároveň chtějí poskytnout svým zákazníkům rychlý servis. Dokážeme zásilku připravit přesně podle požadavků našich zákazníků. Vložíme do balíku i Vaše propagační materiály.

XML feed - velmi důležitý soubor aktualizujeme a poskytujeme našim zákazníkům, aby měli vždy přehled o našich skladových zásobách a mohli tak prodávat pouze to zboží, které máme skladem.

Označení produktů - všechny výrobky jsou označeny katalogovým číslem výrobce, EAN kódem a dále pak vybaveny záručním listem v českém nebo slovenském jazyce. Všechny produkty splňují nejpřísnější hygienické normy a požadavky dle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, vyhlášky MZ ČR č. 38/2001 Sb., o hygienických požadavcích na výrobky určené pro styk s potravinami a pokrmy, nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami.                                                                                 

Odborné proškolení personálu - ke všem produktům, které nabízíme, provádíme proškolení, ať už se týká obsluhy výrobku, skladby materiálu, doporučeného použití, ale také historie výroby a garanční podmínky. 

Výstavy - společnost  SAVORY Trade s.r.o. se pravidelně účastní tématických výstav po celé republice, kde výrobky značky LAVA METAL a KORKMAZ představuje široké veřejnosti.  Na výstavach obeznamujeme veřejnost s kvalitou produktů a novinkami na trhu, rovněž poskytujeme informace o prodejních místech v daném regionu.

Prodejní stojany – vybavíme Vaši prodejnu prodejními stojany a regály. Navrhneme a vyrobíme stojany na zeď i do prostoru.

PR materiály - pro naše obchodní partnery máme v nabídce celou řadu materiálů určenou pro podporu prodeje např. stojánky ke zboží, samolepky, kartonové upoutávky aj.. 

Regionální zastoupení - našim cílem není nabízet produkty ve 100% prodejních jednotek, ale soustředit se na schopné obchodní partnery, kteří vyhledávají atraktivní neotřelé produkty vysoké kvality. Těm potom nabízíme trvalou oboustranně prospěšnou spolupráci.