Box na pečivo s prkýnkem a krájecím nožem
Kód: K101000510Detailní popis produktu
- dóza na pečivo s prkénkem a nožem
- šedá barva
- praktický doplněk během cestování
- vysoce kvalitní zpracování
- rozměry 40 x 12 x 8 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krájecí desky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8719987585821 |
| Barevné provedení: | Šedá |
| Délka: | 40 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Koopman International je globální gigant v oblasti velkoobchodu, založený v roce 1937 v Amsterdamu. Nejde o výrobce jedné věci, ale o neuvěřitelně široký „vesmír“ zboží – od kuchyňských potřeb přes zahradní nábytek až po hračky a dekorace.
Co je pro Koopman typické:
- Obrovský výběr: Mají portfolio přes 30 000 položek. V e-shopu Kouzla Kuchyně nabízíme praktické vychytávky do domácnosti, grilovací potřeby nebo sezónní dekorace.
- Vlastní značky: Koopman zastřešuje populární brandy jako Excellent Houseware (kuchyně), Kinzo (nářadí/zahrada) nebo ProGarden.
- Důraz na certifikaci: Jako nizozemská firma si velmi hlídají bezpečnost a etiku výroby (certifikáty BSCI, IFS atd.).
| Výrobní společnost : | Koopman |
|---|---|
| Adresa : | Sídlo (Nizozemsko): Adresa: Distelweg 88, 1031 HH Amsterdam, Nizozemsko Telefon: +31 20 494 7777 |
| E-mail : | info@koopmanint.com |
