Litinový pekáč 22x30cm - zelený
Kód: LVPTP2230K0GDetailní popis produktu
Obdélníkový litinový pekáč Lava o rozměrech 22x30 cm o objemu 2,5 l je vyroben ze kvalitní litiny, která má opravdu dlouhou životnost, perfektně vede teplo, je odolná proti korozi, poškrábání a odštípnutí a je stálobarevná. Pekáč můžete používat na všech typech vařičů včetně indukce, je ideální pro zapékání v troubě a svou sytě zelenou barvou upoutá na první pohled. Pekáč je ideální na pečení, vaření i smažení. Díky krásnému designu můžete navíc pokrmy v pekáči rovnou servírovat. Litinové nádobí je oblíbené mezi šéfkuchaři, protože skvěle drží teplo a je prakticky nerozbitné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pekáče a plotýnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215491880 |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 3,1 kg |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 5,5 cm |
| Délka: | 37 cm |
| Objem: | 2,54 l |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Lava Metal je synonymem pro mistrovské odlévání litiny. S více než 40letou zkušeností a nejmodernějším technologickým zázemím v Turecku vyrábí nádobí, které v kuchyni vydrží po generace. Každý kus je unikátní – litina Lava vyniká schopností dokonale akumulovat a rovnoměrně sálat teplo, což z ní dělá ideálního parťáka pro pomalé dušení, pečení i restování. Díky speciálnímu třístupňovému smaltování jsou hrnce a pánve Lava Metal vysoce odolné, hygienické a snadno se udržují. Přineste do své kuchyně kus poctivého železa, který promění každé jídlo v gurmánský zážitek.“
„Jsme hrdým partnerem a přímým dovozcem značky Korkmaz do České republiky již od roku 2012.“
| Výrobní společnost : | LAVA METAL |
|---|---|
| Adresa : | Adresa: Organize Sanayi Bölgesi 14. Cadde No: 4, 26110 Eskişehir, Turecko Telefon: +90 222 236 26 10 |
| E-mail : | info@lavametal.com.tr |
| Zástupce výrobce v EU : | SAVORY Trade s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Kouzla kuchyně Bohušov 50 793 99 tel: +420 553 810 800 |
| E-mail zástupce v EU : | info@zakazka.net |
