Obědová Tote termotaška On the go 3,7l - modrozelená
Kód: RS9033-TVDetailní popis produktu
Velmi pohodlná, elegantní a diskrétní taška na jídlo má kapacitu 3,7l. Naše taška pojme vše, co potřebujete ke snídani, obědu nebo svačině. Dá se nosit v ruce, přes rameno, můžete ji pověsit na jiný batoh nebo kolo, případně přidat k obsahu jiné tašky. Má svěží, moderní vzhled, praktické ucho, které se dá rozpojit a umožňuje tak pohodlný přístup do tašky. Je velmi lehká a skladná, můžete ji tak snadno přenášet a mít k ruce pro případ potřeby.
Vnitřní část je vyrobena z tepelně izolovaného hliníku s vnitřní pěnou, která uchovává potraviny v lepších podmínkách při přepravě a lépe udržuje teplotu díky vznikajícímu „ledničkovému efektu“.
Voděodolná tkanina .
- Hmotnost tašky: 120g
- Rozměry tašky : 33,50 x 14 x 24 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladicí tašky a batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8411398903354 |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 0,12 kg |
| Výška: | 24 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Šířka: | 33,5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
- Filozofie „On The Go“: Produkty jsou navrženy pro městský životní styl – jsou lehké, snadno přenosné a vizuálně atraktivní.
- Design a móda: Na rozdíl od běžných plastových krabiček vypadají tašky a batohy Iris jako moderní módní doplňky.
- Udržitelnost: Značka bojuje proti jednorázovým obalům. Nabízí odolné materiály, jako je nerezová ocel a tritan, které vydrží roky.
- Klíčové produkty: Termoizolační tašky na jídlo (Lunchbags), nerezové i skleněné nádoby, termosky na tekutiny i jídlo a svačinové sáčky.
| Výrobní společnost : | IRIS Barcelona |
|---|---|
| Adresa : | Adresa sídla: Calle Veneçuela, 103 – P. 3 Oficina 3, 08019 Barcelona, Španělsko Telefon: +34 93 729 30 61 |
| E-mail : | info@irisbarcelona.com |
